Тернопільські спортивні школи мають фінансування лише до травня

13 лютого 22:20
Переглядів: 262
Жданов

Станом на 5 лютого  повністю вирішено питання фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл у  Тернопільській, Закарпатській, Івано-Франківській та Чернігівській областях.

Про це повідомив Міністр молоді та спорту Ігор Жданов під час онлайн-конференції, інформує прес-служба Міністерства молоді та спорту України.

— На засіданнях Кабінету Міністрів ми неодноразово обговорювали питання щодо передбачення в проекті змін до бюджету України на 2015 рік виділення цільової субвенції місцевим бюджетам на підтримку ДЮСШ. Вважаю, що прийняття зазначених змін допоможе місцевим бюджетам адаптуватися до нововведень в перехідний період, — зазначив Ігор Жданов.

На Тернопільщині діє 37 спортивних шкіл, тільки 6 з них фінансувалися з фонду соціального страхування. Зараз в області триває робота щодо оптимізації мережі дитячо-юнацьких шкіл.

— Є фінансування на роботу ДЮСШ до травня, — констатував директор департаменту сім’ї, молоді і спорту Тернопільської облдержадміністрації Віктор Мацикур. — Сподіваємося, що до цього часу отримаємо додаткове фінансування.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: