Тернопільські студенти назбирали медалей на чемпіонаті України зі спортивної аеробіки

29 квітня 18:25
Переглядів: 175
аеробіка

24-26 квітня в Києві тривав чемпіонат України зі спортивної аеробіки. Змагання проходили серед дорослих та юніорів, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

У турнірі взяли участь представники Тернопільської, Львівської, Сумської, Луганської, Донецької, Запорізької, Київської, Житомирської, Харківської, Одеської, Миколаївської областей та міста Києва, — загалом 450 осіб.

Честь нашого краю на чемпіонаті захищало 57 спортсменів: юніорів представляли учні Тернопільських ЗОШ № 14 і №23, а серед дорослих — студенти Тернопільського Національного економічного університету та Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

У категорії "юніори" з фанк-аеробіки команда Тернопільської школи №14 стала срібним призером змагань. У "аеро-денс" учні 14-тої школи посіли 6 місце, а їхні колеги із ТЗОШ № 23 були п’ятими. Готували команди тренери Яна Ткач та Наталя Олексюк.

У категорії "дорослі" студенти ТНЕУ та ТНПУ змагалися у степ-аеробіці, аеро-денс та фанк-аеробіці. І призерами стали студенти ТНЕУ: у фанк-аеробіці срібло отримала збірна команда Тернопільської області-1, а бронзові медалі здобула збірна команда Тернопільської області-2.

Тренери дорослої категорії — Ірина Кушнерчук (ТНПУ ім. В.Гнатюка), Ірина Тернова та Алла Клименко (ТНЕУ). За їхніми словами, чемпіонат України зі спортивної аеробіки у Києві пройшов на високому рівні, тернопільські спортсмени задоволені своїм виступом та продовжують готуватися до наступних змагань!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: