Тернопільські студенти вирушили на Світову студентську першість з зимових видів спорту

30 січня 17:30
Переглядів: 111
Алмати

В столичному аеропорту «Бориспіль» відбулися урочисті проводи студентської збірної команди України на Всесвітню зимову Універсіаду, яка стартує в казахстанському місті Алмати.

Пасажири, які відлітали цього вечора в різні куточки світу, звертали увагу на наших хлопців і дівчат у чудовій спортивній формі, розпитували, брали автографи, фотографувалися. Неподалік реєстраційних стійок з’явився імпровізований майданчик, обладнаний державними прапорами, стягом Спортивної студентської спілки України та банером зимової Універсіади-2017 з її логотипом.

Майбутні учасники універсіадних перегонів шикуються біля трибуни. Голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, керівник офіційної делегації збірної команди України Вадим Стеценко разом з першим заступником Міністра освіти і науки Володимиром Ковтунцем, президентом Національного олімпійського комітету України Сергієм Бубкою та президентом Спортивної студентської спілки України Василем Кременем щиро і сердечно, по-батьківські вітають нашу спортивну студентську молодь, яка вже за кілька днів розпочне нелегку боротьбу за спортивну честь Української держави.

Під оплески спортсменів, тренерів і вболівальників Василь Кремень передав Державний прапор України прапороносцю студентської збірної команди біатлоністу Антону Мигді (вихованцю Львівського державного університету фізичної культури).

За словами керівника офіційної делегації збірної команди України Вадима Стеценка, українська студентська команда вирушає до Алмати, щоб у чесній і безкомпромісній боротьбі помірятися силами, спритністю, витривалістю зі спортсменами з майже 60-ти країн світу. Для цього у наших хлопців і дівчат достатньо фаховості, міцності духу і сили волі до перемоги. Ми пам’ятаємо – за нами вся Україна – від Донбасу до Карпат, від Полісся до Криму – буде разом з нами! А це додасть нам сили і терпіння у боротьбі за медалі Універсіади!

Окрім біатлоністів до Казахстану вирушили представники гірськолижного спорту, сноубордингу, фрістайлу, лижного двоборства та ковзанярського спорту, а також члени штабу.

Горді відмітити, що в складі національної студентської збірної команди України до Казахстану вирушили студенти Тернопільських вишів, а саме:

Тернопільський національний економічний університет

Лебедик Андрій – фрістайл

Копчак Тетяна – сноуборд

Пасічник Віктор – лижне двоборство

Тернопільський національний технічний університет ім. І Пулюя

Масира Олег – фрістайл

Додамо, що попередньо до складу збірної також входили і наш і провідні біатлоністи студенти ТНЕУ та ТНПУ ім. В.Гнатюка Анастасія Меркушина, Дмитро Підручний, Андрій Підгрушний, Роман Бригадир та Марія Кручова, але у зв’язку із їх участю на чемпіонаті Європи та Світу вони не зможуть поборотись за нагороди Зимової Універсіади.

Підтримати наших студентів у їх прагненні до перемоги у Алмати в складі офіційної делегації вирушили ректор Тернопільського національного економічного університету Андрій Ігорович Крисоватий та директор центру фізичної культури та спорту ТНЕУ Роман Станіславович Циквас. Тож не сумніваємось у тому що, з такою підтримкою наші спортсмени обов’язково піднімуться на п’єдестал!

Щасливої дороги! Вдалих стартів і стрімких олімпійських фінішів! Чекаємо з повною торбою медалей різного ґатунку!

Вболіваємо за українських студентів!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: