Тернопільські тенісисти без умов, але з медалями

11 квітня 16:50
Переглядів: 208
теніс

Медалі різного ґатунку здобули юні тернопільські тенісисти у Весняному Кубку "Адреналін Сіті", що організувала Федерація тенісу України.

Такі змагання проходили у Луцьку наприкінці березня і зібрали майже пів сотні учасників з різних куточків України: Львова, Тернополя, Києва, Одеси та навіть Сімферополя.

Перше місце в одиночному розряді серед дітей до 12-ти років здобув наш Володимир Наконечний. Він також став бронзовим призером у парному розряді. Дві срібні нагороди (в одиночному та парному розрядах) отримав Назар Петровський. А Роксолана Гевко стала третьою в одиночному розряді та другою у парному серед спортсменів до 14-ти років.

— Такі результати наших юних тенісистів варто признати дуже вдалими, — каже заступник голови Тернопільського осередку Федерації тенісу України Остап Гевко. — Однак ситуація із розвитком цього виду спорту у нашому місті – катастрофічна. У тому ж Луцьку наші спортсмени змагалися на трьох критих кортах, де є все необхідне для занять тенісом.

За словами пана Гевка, влітку юні тенісисти ще мають змогу проводити тренування на міських кортах. Гірша ситуація взимку.

— Взимку нам взагалі ніде тренуватися, — додає співрозмовник. — Якщо знаходимо таку можливість, то дітям доводитися покращувати свою майстерність або о 7 ранку, або ж пізно увечері. Тренери з тенісу у Тернополі є, а місць щоб тренувати — практично немає.

Остап Гевко каже, що інтерес до тенісу з боку дітей щороку зростає. На початку діяльності осередку Федерації тенісу України у Тернополі було лише троє дітей, які виїздили на змагання. Зараз їх побільшало у 4 рази.

— У нас є такі дітки, які займаються щоб брати участь у змаганнях. А є такі, які тренуються просто для себе, щоб навчитися азам тенісу, — пояснює чоловік. — Умови нам обіцяють покращити, але коли це буде — невідомо.

До слова, наприкінці травня у Тернополі проведуть перші Всеукраїнські змагання з тенісу під егідою Федерації тенісу України. Організатори планують провести чемпіонат на кортах педуніверситету.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: