Тернопільські велосипедисти на чемпіонаті України завоювали шість медалей

18 вересня 19:07
Переглядів: 164
Велоспорт
У Львові завершився Чемпіонат України з велоспорту на треку в категорії "еліта".

Тернопільські велосипедисти здобули на цих змаганнях шість медалей — три золотих і три бронзових. У командній гонці переслідування на 4 км чемпіоном України став майстер спорту міжнародного класу Віталій Гринів (ТНЕУ, обласна ШВСМ), бронзову медаль здобув майстер спорту міжнародного класу Тарас Шевчук (ТНЕУ, обласна ШВСМ), четверте місце посів майстер спорту Владислав Щербань (Технічний коледж ТНТУ імені І.Пулюя, обласна ШВСМ), п’яте місце — у майстра спорту Івана Хоміва (Рівненський гуманітарний університет, обласна ШВСМ). Серед жінок у цій гонці титул чемпіонки  виборола майстер спорту Анастасія Года (ТНПУ ім. В.Гнатюка, обласна ШВСМ).

Ще одну медаль — бронзову — Віталій Гринів здобув в індивідуальній гонці переслідування на 4 км серед чоловіків, а Тарас Шевчук тут був п’ятим. Зате у груповій гонці на очки серед чоловіків Віталю знову вдалося відвоювати титул чемпіона, посівши перше місце. Серед жінок у цій гонці Анастасія Года стала четвертою, програвши бронзовій призерці лише одне очко. А от у перегонах "кейрінг" тернополянці все таки вдалося завоювати "бронзу".

У командній гонці серед юнаків ще один тернопільський спортсмен Назар Покойовий, виступаючи в команді з львів’янами, поступився у фіналі за третє місце суперникам з Київської області і став четвертим.

Тренують тернопільських велосипедистів, які є вихованцями велосипедної бази "Золоті колеса", Володимир Павелко та Роман Зеньо.

Додамо, що за підсумками чемпіонату України у Львові будуть відібрані спортсмени для участі у збірній команді України, яка виступатиме на чемпіонаті Європи.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: