Тернопільські велосипедисти повернулись з чемпіонату України

09 вересня 18:02
Переглядів: 178
велоспорт

Завершився чемпіонат України з велосипедного спорту на шосе у багатоденній гонці. 12 команд з усієї України та близько 80 велосипедистів приїхали боротись за чемпіонські звання, повідомляє sportgart.com.ua.

У Кіровограді Тернопільщину на цих змаганнях представляли: студентка Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка Анастасія Года, першокурсник Тернопільського національного економічного університету Тарас Шевчук та студент Технічного коледжу Тернопільського національного технічного університету ім.І.Пулюя Владислав Щербань.

Піднятись на найвищу сходинку п’єдесталу нашим велосипедистам не вдалось, але відчути вагу бронзової нагороди змогли всі троє. Так, Года Анастасія посіла третє місце за сумою чотирьох етапів та гонки "прологу" в командному заліку. Команда, в складі якої виступала Настя поступилась лише командам Миколаїва та збірної України. В особистому заліку спортсменка стала шостою.

Хлопці теж піднялись на третю сходинку у командному заліку, поступившись лише командам Донецького ВУОР та Республіканського ВУФК. На другому етапі багатоденки зумів відмітитись Тарас Шевчук, який пересік фінішну лінію третім. Повторив успіх свого земляка і Владислав, ставши третім на четвертому етапі в індивідуальній гонці на час.

Сьогодні наша команда уже готується до виступу на чемпіонаті України у командній гонці, яка буде проходити у м. Біла Церква та до ХХ Велосипедних перегонів пам’яті майстра спорту В.Філіпенка, які з 12 по 14 вересня будуть проходити у Тернополі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: