Тернопільські велосипедисти успішно виступили на міжнародних змаганнях україно-польської дружби

21 червня 10:30
Переглядів: 121
Велоспорт

Традиційну, цього річ – ювілейну, міжнародну багатоденну велогонку україно-польської дружби пам’яті Василя Скопенка вже шістдесятий раз поспіль провели на теренах України та Польщі. З 13 до 18 червня велосипедистів – представників цих двох країн зустрічали у Львові та Замості. Вперше за останні роки два етапи були успішно проведені на території України, далі спортсменів чекало ще три дні на теренах Польщі.

Як повідомляє офіційний Інтернет-сайт обласного управління Комітету з фізвиховання і спорту Міністерства освіти України, в складі збірної команди України виступали тернополяни – майстри спорту України міжнародного класу студенти Тернопільського Національного економічного університету Тарас Шевчук та Віталій Гринів (ШВСМ) та майстер спорту України студент Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя Владислав Щербань (ОДЮСШ). Усі спортсмени – вихованці тренера Володимира Павелка велосипедної бази відділення КФВС МОН України.

Вже після першого етапу стало зрозумілим, що наші велосипедисти налаштовані серйозно. Складні погодні умови не завадили Віталію Гриніву відмітитись на проміжних та гірських фінішах і одягнути на себе майку лідера гірської класифікації. Другий етап став успішним для Тараса Шевчука: здобувши перемоги на проміжних фінішах, він став лідером у класифікації активного гонщика. На старті третього етапу наші спортсмени стояли попереду в лідируючих веломайках.

На території Польщі продемонстрував свій характер і Владислав Щербань – в індивідуальній гонці на час дистанцією в 12 км, показавши час 16 хв 17сек, він здобув «бронзу» і піднявся в особистому заліку на 8 позицію. Це було не останнім здобутком Владислава в цей день: через кілька годин в гонці «Критеріум», яка проводилась в центрі міста Замость, тернополянин здобув перемогу. В цій же гонці Тарас Шевчук став бронзовим призером.

Заключним етапом стала групова гонка на 150 км, на фініш якої група приїхала разом. Тож у підсумку у тернополян: особистий залік 6 місце – Тарас Шевчук, 7 місце – Владислав Щербань. В загальнокомандному заліку перемогла збірна команда України.

Зараз наші спортсмени уже в Україні і готуються до участі в чемпіонаті України, який днями відбудеться в Буковелі, що на Івано-Франківщині.

За матеріалами: sportgart.com.ua