Тернопільські велосипедисти вдало виступають не лише за кордоном, а й в Україні

17 серпня 10:00
Переглядів: 136
Велоспорт

У Житомирі відбувся чемпіонат України в багатоденній гонці на шосе серед юніорів та юнаків. Гонка видалась складною, непрості погодні умови деякі складності в організації, але це не завадило тернополянам виступити успішно, - повідомляє Тернопільське обласне відділення Комітету з фізвиховання і спорту Міністерства освіти і науки України. Так, тернопільський велосипедист, студент технічного коледжу ТНТУ імені І.Пулюя майстер спорту України Владислав Щербань здобув срібну медаль в особистому заліку.

Складалась багатоденна гонка з 4-ох етапів і прологу (341 км). До останнього етапу йшла напружена боротьба, розриви між суперниками були мінімальні, і вирішила все індивідуальна гонка на час. Відтак, Владислав Щербань став срібним призером змагань.

Додамо, що в той самий час майстри спорту України міжнародного класу студенти Тернопільського національного економічного університету Тарас Шевчук та Віталій Гринів змагались у складі збірної команди України в Міжнародних рейтингових змаганнях серед Еліти «Гран Прі Одеса» і «Тур де Рибас» (UCI 1.2). Надзвичайна спека та одеські вітри перевірили спортсменів на витривалість. Тарас Шевчук обидві елітні гонки завершив у топ 20, що для молодого спортсмена, який перший рік виступає у категорії U-23, є досить вагомим досягненням.

Спортсмени представляють Тернопільську ШВСМ та ОДЮСШ, тренуються під керівництвом тренера обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ Володимира Павелка.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: