Тернопільські велосипедисти відзначились на перегонах "Шести днів троянд"

01 серпня 17:58
Переглядів: 103
велогонка

Завершились велосипедні змагання на треку класу 1 «6 Giorni delle Rose» (Шість днів троянд), які проводились на бетонному велодромі Velodromo Attilio Pavesi (Fiorenzuola d’Arda) в італійському місті Фьоренцуола. Як повідомлялось, у перегонах брали участь тернополяни, майстри спорту міжнародного класу студенти Тернопільського національного економічного університету Тарас Шевчук та Віталій Гринів.

Останній день для наших спортсменів, видався успішним.

В груповій гонці на очки в категорії «еліта» Тарас Шевчук - вихованець тренера Тернопільського обласного відділення КФВС МОНУ Володимира Павелка, набравши 35 очок, піднявся на третю сходинку п’єдесталу пошани. Поступився Тарас переможцю Марку Стеварту (52 очок) з Великобританії та італійцю Франческо Ламоні (41 очок), який зайняв друге місце.

Віталій Гринів теж зумів відзначитись у стартах «Шести днів троянд». Віталій брав участь у змаганнях, які тривали шість днів, залік яких виводився сумуванням кількості пройдених кіл та набраних очок. В гонці «медісон» другого дня Віталій разом зі своїм напарником Романом Гладишем здобули перемогу, і стали тимчасовими лідерами. За результатами шести днів наш спортсмен посів п’яту сходинку турнірної таблиці.