Тернопільські велосипедисти вибороли на треку дев’ять медалей

16 липня 11:09
Переглядів: 145
гринів

У Львові відбулись Чемпіонат України з велоспорту/трек з Олімпійських видів серед чоловіків до 23 років та юніорів і Чемпіонат України з окремих видів серед юнаків. Тернопіль на цих змаганнях представляли п’ятеро спортсменів: Віталій Гринів, Тарас Шевчук (на фото), Владислав Щербань, Остап Шевчук та Назар Покойовий. В результаті наші велосипедисти здобули дев’ять медалей, з яких сім золотих, одна срібна і одна бронзова.

Так, серед чоловіків до 23 років перше місце у гонці скретч та командній гонці посів Віталій Гринів (на фото), завоювавши таким чином дві золоті нагороди. Ще одне «золото» отримав Тарас Шевчук за перше місце у командній гонці серед юніорів. Також Тарас став першим серед юніорів у перегонах «омніум» за сумою шести етапів, що принесло йому ще одну золоту медаль.

Владислав Щербань в індивідуальній гонці-переслідування на 2 км серед юнаків у кваліфікаційних заїздах показав кращий результат, який можна назвати навіть своєрідним рекордом Тернопільської області у цьому виді – 2.19.90, однак у фіналі, на жаль, він програв супернику і посів друге місце, здобувши при цьому «срібло». Бронзову нагороду Владислав виборов у командній гонці серед юніорів, а от три «золота» у свій актив спортсмен завоював серед юнаків у гонці-скретч, у гонці з вибуттям та у груповій гонці на очки.

Тарас Шевчук та Віталій Гринів представляють обласну школу вищої спортивної майстерності, Владислав Щербань – також Тернопільську ШВСМ та обласну ДЮСШ, займаються під керівництвом тренерів Володимира Павелка та Романа Зеньо.

Додамо, що за підсумками перегонів загальноукраїнського рівня наші спортсмени здобули путівки на Чемпіонат Європи з велоспорту/трек, де Віталій Гринів виступатиме серед чоловіків до 23 років, а Тарас Шевчук - серед юніорів. Такі змагання відбудуться в Португалії.