Тернопільські велосипедисти з новими здобутками повернулись з чемпіонату Європи

02 серпня 13:00
Переглядів: 99
Велоспорт

Тернопільські велосипедисти повернулись з чемпіонату Європи серед молодих атлетів до 23-х років та юніорів, який проводився на треку в італійському місті Монтікіарі. В командній гонці переслідування на 4 км серед юніорів Владислав Щербань, в складі збірної України, зайняв шосте місце з результатом 4:16,3. В перегонах «омніум», які складаються з шести окремих гонок, що проходять впродовж двох днів, Владислав Щербань поставив особисті рекорди в заїздах на час та посів четверте місце в перегонах «скретч» і виграв групову гонку за очками, у підсумку зайняв високе сьоме місце.

В командній гонці переслідування на 4 км серед чоловіків до 23 років тернополяни Віталій Гринів та Тарас Шевчук в складі збірної України, зайняли шосте місце з результатом 4:06,7. В груповій гонці на очки 160 кіл (40 км) з шістнадцятьма проміжними фінішами, Віталій Гринів був лідером до останніх двадцяти кіл, але посів п’яте місце.

Брала участь у змаганнях в Італії і тернополянка Анастасія Года. Кращим результатом спортсменки стало сьоме місце в складі збірної команди в командній гонці.

Додамо, що майстри спорту міжнародного класу Віталій Гринів і Тарас Шевчук є студентами Тернопільського національного економічного університету, майстер спорту Владислав Щербань навчається у Технічному коледжі Тернопільського національного технічного університету імені І. Пулюя, Анастасія Года - студентка Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Усі спортсмени в обласній ШВСМ і Тернопільській ОДЮСШ займаються під керівництвом тренера обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ Володимира Павелка.

За матеріалами: oblsport.te.ua