Тернопільські велосипедисти здобули чотирнадцять медалей

29 лютого 12:00
Переглядів: 122
Велоспорт

Впродовж п’яти днів у Львові відбувались перші змагання нового сезону 2016 року з велосипедного спорту на треку – Зимовий чемпіонат України. Програма змагань була дуже насиченою, тому приїхали поборотись за перемоги до Львова приїхали велосипедисти з усієї України, - повідомляє обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. В шести вікових групах (чоловіки, жінки, юніори, юніорки, юнаки, дівчата) на старт вийшли понад 250 спортсменів із 22 команд.

Збірна Тернопільської області теж змогла проявити себе і показати рівень своєї підготовки після зимової перерви. Вісім вихованців тренерів велосипедної бази Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Володимира Павелка та Романа Зеньо змагались на єдиному в Україні критому велотреку.

Здобутками тернополян стали: майстри спорту України міжнародного класу та студенти Тернопільського національного економічного університету Гринів Віталій та Тарас Шевчук - 1 місце в командній гонці-переслідування 4 км (чоловіки); Тарас Шевчук - 2 місце в груповій гонці (чоловіки); студент Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя Щербань Владислав - 1 місце в груповій гонці та 1 місце в гонці з вибуттям (юніори) і 2 місце у гіті на 1000м з/м (юніори); учень Тернопільської ЗОШ №19 Назар Покойовий - 3 місце в командній гонці-переслідування 3 км (юнаки).

Єдина жінка в команді студентка Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка Года Анастасія посіла перше місце в гіті 500 м з/м та 1 місце в командному спринті, 2 місце в командній гонці-переслідування 4 км, 2 місце в груповій гонці, 2 місце в гонці з вибуттям, 2 місце в гонці «спринт» та 3 місце у гонці «кейрін» (жінки). Участь у підготовці спортсменів на зборах брали тренери збірної команди України Скиба М.М. та Яковлєв В.Л.

У підсумку 14 медалей та неймовірні емоції вболівальників! Вітаємо та бажаємо ще багато раз піднятись на першу сходинку п’єдесталу в Україні та за її межами!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: