Тернопільські велосипедисти здобувають нові перемоги

28 серпня 20:05
Переглядів: 266
велоспорт

Протягом чотирьох днів на шосейних трасах Львова та Дрогобича тривав відкритий чемпіонат Львівської області з велосипедного спорту (шосе) на призи уславленого дрогобицького велогонщика Ярослава Поповича. Цьогорічні змагання були присвячені пам’яті героїв України та пам’яті Заслуженого тренера України з велоспорту Ігоря Романишина, повідомляє сайт sportgart.com.ua.

У змаганнях взяли участь кращі велосипедисти Львівщини та гості з інших областей України, загалом 13 команд та понад 90 учасників.

Тернопільські велосипедисти теж вирушили у Дрогобич щоби посуперничати за перемоги. І не даремно, вихованці тренерів Володимира Павелка та Романа Зеньо вибороли чотири нагороди різного ґатунку.

Так, студент Технічного коледжу ТНТУ ім.І.Пулюя Владислав Щербань здобув впевнену перемогу у груповій гонці серед юнаків. Ще два "срібла" принесли в копилку команди майстри спорту України, студентка Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка Анастасія Года — в індивідуальній гонці на час (серед жінок), та студент Тернопільського національного економічного університету Хомів Іван, теж в індивідуальні гонці на час (серед чоловіків).

Змогли потішити хорошими результатами і наймолодші члени команди: Покойовий Назар став третім у груповій гонці та четвертим у індивідуальній. Здобутками Шевчука Остапа стали 6 та 9 місця, Бородая Назара 9 та 13 місця , Карповича Дениса — 11 місце.

Усі учасники й особливо переможці були надзвичайно втішені, що сам Ярослав Попович — один з найкращих професійних велогонщиків, переможець багатьох міжнародних велогонок, учасник двох Олімпіад, Заслужений майстер спорту, разом зі своїм батьком, директором Дрогобицького дитячо-юнацької спортивної школи "Медик" Павлом Поповичем, вручили грамоти, відзнаки та подарунки (спортивний інвентар). А на добру згаду для усіх були спільні фото з легендою європейського велоспорту Ярославом Поповичем.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: