Тернопільські веслувальники здобули п’ять медалей Чемпіонату України

17 червня 09:56
Переглядів: 222
веслування

Одну золоту, дві срібні та дві бронзові нагороди привезли тернопільські веслувальники з особистого чемпіонату України, що з 6 до 11 червня тривав у Дніпропетровську. Ці змагання були відбірковими на Чемпіонат Європи, який відбудеться з 11 до 13 липня у місті Бранденбург (Німеччина). За формулою проведення перегонів, спортсменам дозволялося виступати в необмеженій кількості видів програми та формувати екіпажі човнів з представників різних команд.

Аби вибороти місце в збірній команді України, до Дніпропетровська прибуло понад двісті спортсменів найвищої кваліфікації. Серед учасників чемпіонату України – заслужені майстри спорту України – Олімпійські чемпіони Інна Осипенко-Радомська та Юрій Чебан, а ще 31 майстер спорту України міжнародного класу, 123 майстри спорту України та 46 кандидатів у майстри спорту.

Серед тернопільських веслувальників на найвищу сходинку п’єдесталу пошани вдалося зійти студенту Тернопільського національного економічного університету Ельнуру Ахадову, який в екіпажі каное-четвірки переміг на дистанції 1000 метрів. Саме ця перемога дала нашому землякові можливість здобути путівку на Чемпіонат Європи.

Ще дві нагороди виборола тернополянка Тетяна Єднак. На дистанції 500 м «срібло» їй дісталося в байдарці-четвірці, а бронза – в байдарці-двійці в парі з представницею із міста Миколаєва Марією Смагіною.

Срібної медалі був удостоєний і тернопільський спортсмен Сергій Бойчук у байдарці-четвірці на дистанції 1000 м. А ще одну «бронзу» у каное-четвірці на 1000-метровій дистанції завоював Павло Сарабун.

Близькими до п’єдесталу пошани були байдарочники Олександр Бєляєв, який в одномісному човні на дистанції 500 м фінішував з четвертим результатом, та Сергій Кіндзерський, який разом із киянином Євгеном Шевченком у байдарці-двійці на дистанції 500 м фінішували шостими, а на 200-метрівці - мають сьоме місце.

Готували спортсменів до змагань тренери Петро Горунович, Ігор Ладика та Микола Павлов.

Додамо, що тернопільські веслувальники Ельнур Ахадов та Тетяна Єднак з 26 до 29 червня візьмуть участь у Чемпіонаті Європи серед юніорів та молоді до 23 років у місті Мантес-ен-Ювеліне, що у Франції. З 11 до 13 липня Ельнур Ахадов змагатиметься на Чемпіонаті Європи серед дорослих, який пройде у німецькому місті Бранденбурзі. Решта наших спортсменів готуватимуться до Чемпіонату України з веслування серед ВНЗ, який відбудеться з 4 до 6 липня у Дніпропетровську.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: