14 грудня 10:13
Переглядів: 127
Спорт

«Лицарі духу» – так називалося спортивно-патріотичне свято до 25-річниці Дня Збройних Сил України, яке для військовослужбовців організував Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення. Привітали військових з їх професійним святом тимчасово виконуючий обов’язки командира військової частини майор Андрій Бойко, голова єпархіального відділу духовно-патріотичного виховання у Збройних Силах та інших військових формуваннях України, старший військовий капелан Тернопільської області В’ячеслав Кізілов, Хоростківський отаман та за сумісництвом один із найсильніших чоловіків України Василь Шевчук та директор ТМЦ фізичного здоров’я населення Галина Федорович, які побажали високого професіоналізму, сили, мужності, незламної волі, козацького здоров’я, миру на всій українській землі.

Почався захід з хвилини мовчання в пам’ять усіх полеглих за волю, незалежність та соборність нашої держави. Військові змагались у різних видах спорту. У змаганнях з міні-футболу зібралися  4 команди. За підсумками перше місце здобула команда «Козаки»; друге – «44 бригада»; третє місце у «ВСП»; IV місце посіли «Капелани».

У змаганнях з жиму гирі вагою 24 кг правою та лівою рукою переможні місця здобули: І місце – Іванов Дмитро, ІІ місце – Стець Михайло, ІІІ місце – Киріша Микола.

Цікавими стали змагання з дартсу серед чоловіків, де визначилися наступні лідери: 1 місце – Тимчук Віталій, 2 місце – Кізілов В’ячеслав, 3 місце – Стельмах Сергій.

Захоплюючою та напруженою боротьбою виявилося  перетягування линви серед чоловіків, у якому місця розподілились так:  «Капелани», «Козаки», «44 бригада-1», «44 бригада-2».

У змаганнях з армліфтингу, які провів Андрій Балабух, на силу та міць, перемогу здобули з результатами: 1 місце – Стець Михайло (75 кг); ІІ місце – Дікальчук Віталій (70 кг), ІІІ місце – Мелешко В’ячеслав (62 кг).

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами від організаторів, а також подарунками від партнерів заходу – магазинів «Патріот» та «Спортландія».