Тернопільські юніори здобули три медалі на чемпіонаті України з літнього біатлону

10 серпня 14:30
Переглядів: 114
Біатлон

Чемпіонат України з літнього біатлону серед юніорів та юніорок на лижоролерах впродовж шести днів тривав на навчально-спортивній базі «Тисовець», що на Львівщині. Найвищими здобутками у збірній команді Тернопільської області стали одна золота та дві бронзові медалі, які вибороли вихованці Тернопільської ОДЮСШ з біатлону обласного ФСТ «Колос» Мар’яна Брикайло та Руслан Бригадир. Так, Мар’яна посіла третє місце в спринті та перше в гонці переслідування, здобувши «бронзу» і «золото», а ще одну бронзову нагороду завоював Руслан за третє місце в спринті. Тренує спортсменів Назарій Бурик.

Щодо інших результатів тернополян, то найкраще зайняте місце Цебринського Назарія – 9 в гонці з масовим стартом (тренер Бурик Н.В.), Дячук Наталії – 8 в гонці з масовим стартом (тренери: Починок І.М., Крикончук С.Є.), Ільницької Василини – 14 в спринті (тренер Меркушина І.В.).

В змішаній естафеті команда у складі Брикайло Мар’яни, Дячук Наталії, Цебринського Назарія та Бригадира Руслана посіла четверте місце.

Таким чином, команда Тернопільської області здобула друге загальнокомандне місце на цьому чемпіонаті, - повідомляє заступник директора з навчально-тренувальної роботи Тернопільської ОДЮСШ з біатлону Світлана Крикончук.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: