Тернопільській "Ниві" допоможуть лише спонсори

07 серпня 10:57
Переглядів: 298
нива буковина

Бути чи не бути тернопільській “Ниві” – поки що незрозуміло. Чемпіонат України з футболу серед команд І ліги давно розпочався, а тернопільський клуб ще досі не зіграв жодного матчу. Шляхи виходу із надскладної ситуації поки що ніхто не запропонував. Уся надія – на спонсорів.

Попри початок нового сезону тернопільська “Нива” не зуміла владнати усі фінансові проблеми. Відтак пропущено перші дві гри чемпіонату. Одна з яких – принципове “тернопільське дербі”, яке завжди було популярне у нашому місті. Залишається не до кінця зрозумілим справжнє становище команди.

- Ми розуміємо, що є цілий ряд боргових зобов’язань, точної суми яких ніхто не може описати, немає прозорого бюджету клубу, немає зрозумілого фінансування, не зрозуміло хто точно працює в клубі, хто найнятий на роботу, – говорить голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк.

Усі попередні зустрічі представників футбольного клубу з очільниками влади завершились нічим, а отже подальша доля “Ниви” продовжує бути незрозумілою.  У ситуації, що склалась, влада, команда і вболівальники сподіваються знайти спонсорів.

- Ми розуміємо, що професійний футбол – це є справа меценатів, фінансово самодостатніх людей, які готові вкладати з почуття патріотизму, з почуття любові до спорту, з почуття підтримки власної команди, – каже Олег Сиротюк.

Пропуск наступних матчів тернопільською “Нивою” призведе до великих штрафів і в подальшому до зникненням клубу з футбольної мапи України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: