Тернопільскій "Ниві" не вистачає футбольного фарту

14 жовтня 14:30
Переглядів: 186
Кухарський

Півзахисник "Ниви" Роман Кухарський прокоментував останню гру з лідером Першої ліги та спробував пояснити причини останніх програшів.

— Романе, в матчі проти "Зірки" "Нива" була дуже близькою щоб взяти очки. Чого, на твою думку, не вистачило команді?

— Дуже прикро в таких матчах пропускати в кінцівці, адже ми вдало виконували тактичні побудови тренера, протягом майже всіє гри, але чогось нам знову не хватило, щоб втримати свої ворота сухими. А на рахунок атакуючих дій, то ми розраховували і знали, що моменти у нас будуть. Що ми зможемо вибігати в швидкі контратаки, але, на жаль, і тут нам забракло холоднокровності і, напевно, майстерності, щоб кожен маленький момент реалізувати.

— Два матчі поспіль ти виходиш в основі. Чого на полі від тебе вимагає тренер Петро Бадло?

— Насамперед допомагати команді в оборонних діях, а тоді користуватись своїми сильними сторонами — вибігати в швидкісні атаки, і бути понаглішим в своїй грі біля штрафного майданчика суперника. Чого, на жаль, мені не хватило в грі з "Зіркою".

— Вже п’ятий матч поспіль "Нива" програє з рахунком 1:0. Як пояснити таку стабільність?

— Чесно, я та й і футболісти нашої команди також не розуміють, як це все так. Працюємо старанно на тренуваннях, вивчаємо суперника, виконуємо вказівки тренера, але кожен раз припускаємося однієї помилки і все. На мою думку, нам не вистачає якогось футбольного фарту.

— До кінця першої частини чемпіонату на "Ниву" чекають зустрічі з досить серйозними суперниками. Як думаєш, вдасться команді набрати очки перед зимовою перервою?

— Я думаю що так, адже ми з кожною грою додаємо, і в наступних матчах думаю нам все вдасться.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: