Тернопільського дербі може не відбутися

12 листопада 19:47
Переглядів: 507
фк тернопіль

Через заборгованість ФК Нива (Тернопіль) перед КП "Тернопільський міський стадіон" матч 17-го туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги між Нивою та ФК Тернопіль може не відбутися.

Для врегулювання ситуації дирекція тернопільської стадіону направила відповідний лист на адресу президента Професійної футбольної ліги України Сергія Макарова.

— Повідомляю Вас, що футбольний клуб Нива заборгував КП "Тернопільський міський стадіон" 66 272 гривень 40 копійок. На наші неодноразові звернення про необхідність сплати боргу жодної реакції немає. Комунальне підприємство немає можливості сплачувати рахунки за енергоносії, комунальні послуги та заробітну плату працівника. А також, якісно підготувати стадіон до весняної частини першості.

Виходячи з вищенаведеного, повідомляю Вас, що ми не будемо заключати договір оренди стадіону з ФК Нива до повного погашення заборгованості. Відповідно, територія КП "Тернопільський міський стадіон" не буде надана для проведення матчу між ФК Нива та ФК Тернопіль, який має відбутися 16.11.2014 р., а також передігрового тренування команди гостей 15.11.2014 р., — йдеться у листі за підписом директора Ігоря Шушкевича.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: