Тернопільську "Галичанку" можуть суворо покарати

25 листопада 17:00
Переглядів: 184
Галичанка

В офісі Федерації волейболу України в столиці відбулося засідання Виконавчого комітету ФВУ, на якому були підведені підсумки 2015 року і визначені плани роботи на наступний, 2016 рік.

Учасники засідання торкнулися теми невиплати деякими клубами-учасниками змагань заявочних внесків. Наразі серед злісних неплатників є чотири колективи — три чоловічих та один жіночий. Це волейбольні клуби Вінниця, Фаворит (Лубни), Юракадемія-2 (Харків) та Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов (Тернопіль).

З порушниками у Федерації боротимуться суворо: в разі, якщо наведені вище клуби не сплатять як мінімум 50% заборгованості до 31 грудня цього року, Директорат залишає за собою право не допустити клуб до найближчого туру. Повну суму внесків клуби мають сплатити не пізніше 29 лютого наступного року. При цьому у волейбольному клубі «Вінниця» ситуація ускладнена ще більше: цей колектив має борги і за минулий сезон... ФВУ неодноразово йшла назустріч клубам і не вживала крайніх заходів до боржників, однак подальші поступки, на думку функціонерів, будуть несправедливими по відношенню до тих клубів, які, навпаки, добросовісно сплачують внески. А отже закон має бути один для всіх…

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: