Тернопільську “Ниву” поселять на “циганці”?

08 червня 20:27
Переглядів: 794
база нива

Нову навчально-тренувальну базу футбольного клубу «Нива» (Тернопіль) можуть збудувати неподалік міста, біля добре відомого городянам нелегального пляжу «циганка».

Голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян на спільній нараді керівників міста та області заявив про початок будівництва наймасштабнішого із всіх колись заявлених ним проектів. Поки ще ніхто не порахував хоч приблизну вартість можливих робіт. Але це багатоетапний проект, який може включити в себе ціле спортивне містечко в районі Тернопільського ставу та веслувального каналу. Ці задуми Валентин Хоптян назвав тернопільським «Крилатським».

У розмові з кореспондентом заступник голови ОДА Юрій Желіховський не заперечив можливість будівництва там і бази «Ниви». Адже, згідно попереднього проекту, комплекс не обмежиться тільки веслуванням. Потенційно там можна збувати повноцінний навчально-тренувальний центр з кількома футбольними полями. Також запроектовані готель, баскетбольні поля, корти, криті комплекси для ігрових видів.

Якщо такий амбіційний проект почнуть втілювати, то поруч з базою ФК «Нива» одразу створять і футбольну академію для підростаючого покоління.

нива

нива

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: