Тернопільський біатлоніст Дмитро Підручний став третім на турнірі з літнього біатлону в Румунії

11 серпня 08:37
Переглядів: 251
підручний

Збірна України з біатлону проводить черговий підготовчий збір. Цього разу наші спортсмени знову вибрали місцем тренувань румунську базу в районі Брашова, - повідомляє Федерація біатлону України. В ході підготовки українські біатлоністи взяли участь у турнірі з літнього біатлону під назвою «Cupa Cheile Gradistei Biathlon Role», в рамках якого змагались зі своїми румунськими колегами. Відбувались змагання на лижеролерах у дорослих та юніорських розрядах.

Тернопільський біатлоніст Дмитро Підручний, який у складі нашої команди проводить підготовку до нового сезону, виступаючи у «Cupa Cheile Gradistei Biathlon Role», у спринтерській гонці на 10 км посів п’яте місце. Перемогу у цьому виді серед чоловіків святкував його колега по команді Артем Прима, а серед жінок відзначилась Валентина Семеренко.

Першими в усіх чотирьох стартах стали українські спортсмени і в гонках переслідування, що відбулись наступного дня у рамках змагань. Це Валентина Семеренко, Юлія Журавок, Сергій Семенов та Андрій Доценко. А тернополянин Дмитро Підручний у гонці переслідування на 12,5 кілометрів серед чоловіків посів третю сходинку.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: