Тернопільський боксер Віктор Петров виступає на чемпіонаті України

17 листопада 12:00
Переглядів: 107
Петров

У Вінниці розпочався Чемпіонат України з боксу серед чоловіків, присвячений пам’яті Миколи Капусти. Відбувається турнір у спортивному клубі «Нокаут». Учасником змагань є і відомий тернопільський боксер, майстер спорту України міжнародного класу Віктор Петров. Спортсмен виступає у ваговій категорії 64 кг. Згідно офіційної церемонії жеребкування, 17 листопада, у перший змагальний день, наш земляк зустрінеться із спортсменом з Дніпропетровська Богданом Віказіним.

Як пояснив головний тренер збірної Українин Дмитро Сосновський: «Жеребкування Чемпіонату України ми традиційно проводимо за системою, аналогічною Міжнародній боксерській Асоціації. Серед усіх учасників змагань ми визначили четвірки, а деяких вагових категоріях трійки, найкращих, яких обрали виключно за результатами виступів на попередніх найбільш важливих змаганнях, а саме: Чемпіонаті України 2014, Кубку України (Турнірі Найсильніших) та Чемпіонаті України 2015 року у віковій групі до 22 років. Якщо ви переглянете результати жеребкування, то в деяких категоріях не побачите наших лідерів. Скажу одразу, це рішення ми прийняли виважено. У хлопців був надзвичайно складний змагальний графік. Це і чемпіонат Європи, Європейські ігри, Чемпіонат світу, змагання WSB, тому ми просто вирішили дати відпочити деяким нашим лідерам».

Триватиме національна чоловіча першість з боксу у Вінниці до 22 листопада.

Додамо, що Віктор Петров - срібний призер чемпіонату світу серед молоді в місті Софія (Болгарія), чемпіон України з боксу серед молоді; вихованець Теребовлянської дитячо-юнацької спортивної школи, ФСТ «Спартак-Україна», студент Івано-Франківського коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України, тренується під керівництвом заслуженого тренера України з боксу Петрова Віктора Васильовича.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: