Тернопільський “гирьовик” здобув два золота на чемпіонаті світу

19 березня 17:35
Переглядів: 283
гирі

Подвійне «золото» здобув на чемпіонаті України з гирьового спорту у Токмаку Запорізької області наш земляк із Шилів, вихованець Доброводівської ДЮСШ, зокрема заслуженого тренера України Петра Багрія, Роман Порохняк.

В останній рік свого юніорського віку хлопець у ваговій категорії 65 кг вдруге виборов звання чемпіона України і на додачу вперше став чемпіоном серед чоловіків. Ці досягнення дали право юнаку виступати на чемпіонаті світу в Ліоні (Франція).

− Чи готова буде наша влада фінансово допомогти Роману, щоб він взяв участь у світових змаганнях, − зауважив Петро Багрій, − побачимо. Побачимо, чи має вона бажання піднести планку своєї відповідальності за здобутки наших спортсменів, і не тільки спортсменів, і тримати її на високому рівні. Адже наші хлопці, незважаючи на сьогоднішню непросту ситуацію в країні, яку загострюють сусіди з метою мінімізувати роль України як вільної держави, не втрачають бойового духу. А Роман Порохняк ще й довів, що ні висока температура тіла під час підготовки до змагань, ні напружена сесія (він студент третього курсу ТДПІ, факультет фізвиховання) не можуть стати на заваді у досягненні омріяної мети. Враховуючи обставини, нам доводилось кілька разів коригувати підготовку, але із завданням впорались. Роман довів, що козацький дух, притаманний українцям, не здатні зламати ніхто і ніщо, ніякі обставини. Тож, мабуть, такі хлопці вартують суттєвої підтримки, і не лише моральної.

На змаганнях у Токмаку виступив ще один представник Збаражчини − мешканець села Киданці Сергій Боднарчук. Спортсмен виборов перше місце серед ветеранів віком 54-59 років.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: