Тернопільський міський центр фізичного здоров'я організував футбольний турнір "Кубок Східного"

16 жовтня 18:30
Переглядів: 89
Кубок Східного

13 жовтня на універсальному спортивному майданчику по вулиці Д.Галицького зібрались три команди юних футболістів, щоб здобути «Кубок Східного». Ці юні хлопці майже кожного дня збираються у своєму мікрорайоні, щоб відточувати свою майстерність у футболі, а сьогодні зібралися аби визначити кращого. І навіть погода не завадила їм прийти та поборотися за почесне звання володарів «Кубка Східного».

Організував турнір Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради.

У нелегкій боротьбі перемогу здобула команда «Баламуди» у складі: Драбовський Роман; Бойко Едуард; Дармограй Олександр; Соколовський Юрій; Кочмар Петро; Кліпс Максим; Кліпс Андрій. У підсумку здобувши основний приз – кубок.

ІІ місце зайняли «Артісти», а ІІІ місце - «Легіон».

Усі команди були нагороджені грамотами управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради та солодкими призами.

Якщо Вам 14-15 років і Ви граєте у дворі з друзями футбол, звертайтесь у наш центр. Ми з радістю допоможемо організувати турнір серед дворових команд Вашого мікрорайону.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: