Тернопільський спортсмен показав клас на російській землі

09 квітня 10:01
Переглядів: 168
Андріїшин

Ще одну срібну медаль завоював тернопільський спортсмен Андрій Андріїшин на ХVIII зимових Дефлімпійських Іграх, що завершились у Ханти-Мансійську.

У красивій безкомпромісній боротьбі наш земляк став срібним призером у мас-старті. Таким чином, у доробку українських дефлімпійців, завдяки черговому "сріблу" Андрія Андріїшина (різниця з лідером у 4,8 с, причому, друге та третє коло дистанції Андрій був першим, лише перед фінішем спортивна фортуна посміхнулась росіянину), — 5 срібних та 3 бронзові нагороди.

Як повідомляє прес-служба Національного Комітету спорту інвалідів України, цей результат, якого команді вдалось досягти в умовах непростого тренувального процесу, коли деякі етапи підготовки були практично зірвані через нестачу коштів та нетривалого часу "сніжності" минулоріч в Україні, надзвичайно значимий для нас усіх. Команда показала всьому світові, що Україна вміє змагатись і конкурувати з найсильнішими лижниками світу на рівних. Досить часто на гонках українські дефлімпійці були за мить до найвищої нагороди Дефлімпіади-2015 — золотих медалей — і виступали на рівні з лідерами лижних перегонів. Увесь світ відзначив, як якісно виросла команда практично за останніх два роки, причому, не тільки професійно. Вона стала згуртованішою та проявила своє надзвичайне спільне прагнення до перемог і свою громадянську позицію.

Найкращим із лижників за підсумками змагань став Андріїшин Андрій, який завоював чотири срібні нагороди: срібло в скіатлоні (10+10 км), в естафеті (3х10 км), в командному спринті та масовому старті (15 км). Цим наш спортсмен покращив свій особистий результат на Дефлімпіаді-2007 в Солт-Лейк-Сіті (США), де він виборов 2 срібні та 1 бронзову медаль.

У Мандзюка Павла, дебютанта Ігор — 1 срібна нагорода у спринті, 1 срібна нагорода у естафеті (3х10 км) та 1 бронза в скіатлоні. У Пишняка Володимира — 1 срібло в естафеті (3х10 км), 1 срібло в командному спринті та 1 бронза у спринті. У Пишняк Аліси — бронзова нагорода у спринті.

Крім того, національній дефлімпійській збірній команді України вдалось якісно та кількісно покращити на Дефлімпіаді-2015 свій результат на попередніх Іграх: на Дефлімпіаді-2007 у доробку команди було 7 високих нагород, серед яких 3 срібні та 4 бронзові медалі. У підсумку XVIII зимових Дефлімпійських ігор національна дефлімпійська збірна команда України у складі лише двадцяти спортсменів та змагаючись майже з 450 дефлімпійцями з 27 країн світу, попри все, утрималась у десятці найсильніших команд світу за кількістю золотих нагород та стала третьою, разом із командою США, за загальною кількістю медалей, — вісім медалей.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: