Тернопільський велосипедист Владислав Щербань став чемпіоном України з велосипедного спорту на шосе

06 травня 11:00
Переглядів: 170
Велоспорт

Команда в складі п’яти чоловік під керівництвом тренера велосипедної бази Тернопільського обласного відділення КФВС МОН України Романа Зеньо представляли Тернопільщину на відкритому весняному Чемпіонаті України в багатоденній гонці серед юніорів та юнаків. Такі змагання відбулись у місті Рівне.

В складі 15 команд з усієї України стартувало більше 150 учасників. Спортсмени в загальному за чотири дні перегонів подолали 195 км із середньої швидкістю 34 км/год. «Багатоденка» складалась із командної гонки, двох групових гонок. Заключною стала індивідуальна гонка на час.

Вихованець велосипедної бази відділення, студент Технічного коледжу ТНТУ імені Пулюя Владислав Щербань здобув перемогу в особистому заліку багатоденної гонки. Свою перемогу Влад «вирвав» після індивідуальної гонки і з перевагою лише у 5 секунд став чемпіоном України в категорії «юніори». До речі, минулого року спортсмен посів другу сходинку п’єдесталу таких змагань.

Щодо виступів інших тернопільських спортсменів, то Назар Покойовий (Тернопільська ЗОШ №19) став 24-им у цій же категорії, Артем Пасічник (Технічний коледж ТНТУ імені І. Пулюя) - 46-им, Назар Бородай (Тернопільська ЗОШ №19) - 47-им. У загальнокомандному заліку наші велосипедисти посіли 9 місце.

За матеріалами: sportgart.com.ua