Тернополян запрошують пограти у кануполо

04 червня 17:07
Переглядів: 170
кануполо

До участі у турнірі з кануполо «Тернополо 2015» запрошують усіх охочих у суботу, 6 червня. Початок змагань - об 11.00. Місце - парк імені Шевченка біля Острівця закоханих на Тернопільському ставі.

Кануполо – командна гра, що з’явилась у ХХ сторіччі у Лондоні. Матч відбувається між двома командами (у кожній – 4 учасники. Гравці у каяках та шоломах намагаються забити якомога більше голів у ворота суперника). Кожен матч у «Тернополо 2015» передбачає два тайми по сім хвилин.

- Ми забезпечимо учасників човнами (човен, весло, спідниця) та засобами індивідуальної безпеки (шолом, жилет), - розповідає організатор змагань із клубу активного відпочинку TURE-TEAM Володимир Горон.
До участі у змаганнях запрошують усіх, кому виповнилося 16 років. Молодші можуть позмагатися з письмового дозволу батьків. Кожна команда повинна складатися із чотирьох гравців. Внесок із команди - 100 грн.

Якщо ж ви дуже прагнете свої сили у кануполо, але не маєте команди, все одно приходьте на 11.00 6 червня у парк Шевченка. Адже вже на місці організатори допоможуть створити команду з таких, як ви.
- Звісно, що призи будуть. Ми ще визначаємося у цьому питанні. Це туристичне спорядження, футболки тощо, - каже Володимир Горон.
Змаганням сприяють Федерація Кануполо України, а також команда KWS із Києва.

Програма
11.00 – 12.00 // реєстрація команд, жеребування.
12.00 – 16.00 // груповий турнір
16.00 – 18.00 – півфінальні і фінальні ігри
18.00 – 19.00 – нагородження переможців

Турнірна таблиця
Усі команди способом жеребкуванням будуть поділені на групи.
У групах відбудуться матчі згідно з турнірною таблицею (“кожен з кожним”).
Із кожної групи у півфінал вийдуть дві команди, які наберуть найбільшу кількість балів.
За перемогу у матчі нараховується 3 бали, за нічию – 1 бал, за поразку – 0 балів.
При однаковій кількості балів буде враховуватись результат індивідуальної зустрічі. Якщо ж результат індивідуальної зустрічі – нічия, враховуватиметься різниця забитих і пропущених.
У півфіналі команда, яка посіла І місце у групі №1, гратиме з командою, яка посіла ІІ місце у групі №2, і навпаки. Таким чином будуть визначені фіналісти, між якими і відбудеться фінальний матч.
За наявності вільного часу буде організовано суперфінал: збірна Тернополя проти команди KWS м. Київ.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: