Тернополянка Русаліна Поворознюк — майстер спорту України

27 березня 18:30
Переглядів: 253
спортивна ходьба

Вихованці тренера Тернопільської обласної ДЮСШ "Колос", учасниці трьох літніх Олімпіад Віри Михайлівни Зозулі представили Тернопільщину на чемпіонаті України зі спортивної ходьби. Такі змагання відбулись в Івано-Франківську.

Найвдалішим виявився виступ тернополянки Русаліни Поворознюк на двадцятикілометровій дистанції. Подолавши дистанцію за 1 годину 39 хвилин 3 секунди, Русаліна виборола бронзову нагороду та виконала норматив Майстра спорту України.

Ще одна тернопільська спортсменка  Ольга Стадник на цій самій дистанції з результатом 1 година 51 хвилина 42 секунди посіла сьоме місце. Назар Савків на десятикілометрівці серед юніорів подолав дистанцію за 50 хвилин 17 секунд, показавши п’ятий результат. На такій же дистанції серед юніорок Крістіна Поворознюк з результатом 51 хвилина 52 секунди посіла сьому сходинку в протоколі змагань, а Валентина Іваницька – одинадцяте місце з результатом 55 хвилин 19 секунд. Назар Шилівський на трикілометровій дистанції серед юнаків посів восьме місце з результатом 16 хвилин і 11 секунд.

Ще дві вихованки ОДЮСШ "Колос" — Олександра Франків та Софія Павловська —дебютували на цих змаганнях, відповідно, з двадцятим та тридцять першим результатами на двокілометровій дистанції серед дівчат. У командному заліку тернополяни набрали 229 очок і посіли сьоме загальнокомандне місце. Організатори змагань подбали про гарний настрій учасників чемпіонату — у кінотеатрі "Люм’єр" в Івано-Франківську силу українського духу юним спортсменами та їхнім тренерам подарував гурт "Полюс".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: