Тернополянка Вероніка Кондратенко здобула ліцензію на участь у чемпіонаті Європи з вільної боротьби

05 квітня 12:14
Переглядів: 296
Вільна боротьба

Тернопільська спортсменка Вероніка Кондратенко готується до чемпіонату Європи з вільної боротьби. Право виступити на такий престижних змаганнях дівчина виборола на V Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби пам’яті майстра спорту міжнародного класу, чемпіона світу і Європи серед юніорів та володаря Кубку світу Ігора Первачука, що відбувся у Львові.

У змаганнях, які цього року стали офіційним відбором на чемпіонат Європи, взяли участь понад 400 спорстменів - молодші юнаки та дівчата з усієї України та ближнього зарубіжжя (Молдова, Білорусь, Польща та Словаччина). Посівши у своїй ваговій категорії друге місце, тернополянка Вероніка Кондратенко на цьому турнірі виборола ліцензію на участь у чемпіонаті Європи з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2002-2004 р.н.

Спортсменка представляє Тернопільську КДЮСШ-1 та Спортивний клуб імені Богдана Сцібайла «ГалТер’S». Тренує юну атлетку Сергій Кондратенко у борцівському залі в ЗОШ №17, а сама срібна призерка відбіркових змагань є ученицею цієї школи. Юнацький чемпіонат Європи з вільної боротьби серед молодших юнаків 2002-2004 років народження проходитиме 19-21 травня 2017 року в місті Бєлграді.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: