Тернополянки змагалися з найкращими шахістками України

09 липня 20:16
Переглядів: 184
шахи

Чемпіонат України з блискавичних та швидких шахів у Львові зібрав тридцять найкращих за рейтингом шахісток України. Нашу команду представляли сестри Маріанна та Ольга Калініни.

У турнірі з блискавичних шахів Ольга Калініна показала четвертий результат (6.0 очок). Чемпіонкою в цьому виді змагань стала Марія Танцюра з Криму (7,0), другою була Наталя Букса зі Львова (7,0), третьою – киянка Катерина Должикова (6,5). У Маріанни Калініної – сьомий результат (6,0). У турнірі з швидких шахів у Ольги Калініної п’ятий результат (6,0), а у Маріанни Калініної – десятий. Чемпіонкою у цьому виді шахових змагань стала заслужений майстер спорту України Інна Гапоненко з Херсону (8,5). Друге місце посіла Олена Васіна з Волинської області (7,5), третє – киянка Ірина Петрова (6,0).

Додамо, що Ольга Калініна, студентка магістратури ТНЕУ, у серпні виступить на Чемпіонаті світу серед студентів у польському місті Катовіце, а у листопаді боротиметься за першість у фіналі Чемпіонату України з класичних шахів.