Тернополяни готуються до світової першості з вуличного футболу

03 червня 20:30
Переглядів: 190
гол

З 12 по 19 вересня в Амстердамі (Голландія) проходитиме чемпіонат світу з вуличного футболу

Збірна України вже акредитована на змагання і їй дозволили виставити змішану збірну з хлопців та дівчат: шість хлопців, четверо дівчат і двоє резервних гравців. Що цікаво, Тернопіль, зокрема дівчата з команди «Тернополянка», являється базовим містом для української збірної. 

На сьогоднішній день команда проходить тренування, а її керівники займаються організаційними питаннями. Зокрема, свій перший дорослий закордонний паспорт днями отримала спортсменка з Тернополя, 17-річна Світлана Яруш. 

– До Амстердаму могла й не потрапити, - каже футболістка «Тернополянки» Світлана Яруш. – Довелося терміново оформляти закордонний паспорт. Дуже хвилювалася, що не встигну зробити його. 

Документ дівчина отримала вчасно – посприяли в міграційній службі. 

– Отримати запрошення на змагання такого рівня – престижно не лише для команди, а й для області та країни, – розповідає голова громадської організації «Діти - фундація зірок світового футболу» Ярослав Несторович. – Приємно, що чиновники, зокрема й міграційники, розуміють це і йдуть нам назустріч. Торік допомогли оформити документи для трьох наших підопічних, не підвели й цього разу. Для спортсменок така допомога дуже важлива. Майже всім дівчатам довелося побувати у складних життєвих ситуаціях. Для них футбол – це не лише спорт, а спосіб подолати особисту кризу, досягнути чогось у житті, побачити світ.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: