Тернополяни підняли на Говерлі Прапори Національного Олімпійського комітету та Олімпійської Академії України

06 травня 18:25
Переглядів: 180
нок

Вже втретє представники Тернопільського обласного відділення Національного Олімпійського комітету України, Тернопільського регіонального відділення Олімпійської академії України та Тернопільського Національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка розгорнули прапори Національного Олімпійського комітету та Олімпійської академії України на найвищій вершині Українських Карпат - горі Говерла (2061 м). Таке сходження відбулось 2 травня.

Здійснено захід було в рамках ініціативи НОК України «Свято Олімпійського прапора» та акції, започаткованої Тернопільським регіональним відділення Олімпійської академії України, - «Прапор НОК майорить на найвищих вершинах України». Приурочена вона до намірів України приймати у 2022 році ігри XXIV Зимової Олімпіади.

Як стверджує Голова Тернопільського регіонального відділення Олімпійської Академії України Андрій Огнистий: «Сьогодення, де політичні амбіції та національні упередженості можуть у будь-який момент вирішити долю планети Земля в цілому і окремо взятого народу зокрема, олімпізм може стати одним із чинників збереження рівноваги і миру. Важливим аспектом олімпізму є ідея мирного співіснування народів, держав і соціальних систем. Як сказав про олімпійський рух П’єр де Кубертен: «Ти збираєш молодь - наше майбутнє, нашу надію - під свої мирні прапори». Таким чином, саме ця ідея стала рушійною силою, завдяки якій 2 травня і було розгорнуто прапори НОК та Олімпійської Академії України на найвищій вершині Українських Карпат. До речі, в цей момент на Говерлі знаходилось більше тисячі туристів зі всіх регіонів України».

Додамо, що це вже третє таке сходження на Говерлу, - вперше наші спортивні діячі здійснили аналогічну акцію 23 червня 2012 року в Міжнародний Олімпійський день.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: