Тернополяни підтримали Олімпійську збірну України підняттям Олімпійського прапора

11 лютого 14:05
Переглядів: 126
прапор

Запалення Олімпійського вогню та підняття Олімпійського прапора на набережній Тернопільського ставу приурочили тернопільські шанувальники спорту та активісти спортивного руху XXII Зимовим Олімпійським Іграм у Сочі. Відбулась така імпреза 7 лютого - безпосередньо в день відкриття Олімпіади-2014. Як повідомила організаторка заходу, відома  спортсменка Лілія Проць: «Ми хочемо підтримати нашу Олімпійську збірну і зокрема п’ятірку тернопільських спортсменів, які боротимуться за медалі».

Ще однією складовою імпрези стала спортивна «Олімпійська руханка», яка була започаткована два роки тому до відкриття літньої Олімпіади. «Тепер спільно з Тернопільським відділенням НОК України та обласним центром "Спорт для всіх" проводимо «Олімпійську руханку» на набережній. Тим самим ми не лише популяризуємо фізичну культуру та спорт, але і олімпійський рух», - наголосила Ліля Проць.

Учасниками дійства стали члени спортклубів за місцем проживання, школярі та вихованці спортивних шкіл і, звичайно, пересічні мешканці міста, що не байдужі до спорту та здорового способу життя. До речі, після «Олімпійської руханки» та Олімпійської вікторини, до яких активно долучились усі присутні, організатори записали відеозвернення тернополян до наших олімпійців. На завершення свята всі його учасники отримали сувеніри на пам'ять про цю подію.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: