Тернополяни поїдуть на Європейські ігри до Баку

03 червня 18:00
Переглядів: 154
петров

Боксер Віктор Петров-молодший та борець вільного стилю Тарас Маркович представлятимуть Тернопілля у складі збірної України на перших Європейських іграх.

У рамках перших Євро-ігор, що з 12 до 28 червня триватимуть у столиці Азербайджану Баку, змагатимуться понад 6 тисяч спортсменів з 50-ти Європейських держав. Впродовж змагань спортсмени розіграють 253 комплекти нагород у 20-ти видах спорту. Українські спортсмени будуть представлені у 19-ти видах програми.

 Серед борців вільного стилю у ваговій категорії 57 кг буде змагатися вихованець тернопільської комплексної спортшколи №1 Тарас Маркович. Юнак є майстром спорту України і бронзовим призером чемпіонату Європи з вільної боротьби серед юніорів. Тренує борця Олег Жирій.

Величезні сподівання на успіх покладають на боксера Віктора Петрова з Микулинців. Наш земляк є майстром спорту Міжнародного класу, чемпіоном Європи та призером чемпіонату світу. Нещодавно, Віктор Петров став володарем Кубка України з боксу у Миколаєві, виступивши у ваговій категорії 64 кг.

До слова, цими днями Віктор Петров проводить активну підготовку до Європейських ігор. Нещодавно він пройшов тренувальні збори у Тисовці. А 29-го травня стартував заключний збір перед виїздом у Баку, що відбувається поблизу Києва. Триватиме підготовка спортсмена до 9-го червня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: