Тернополяни стали призерами кікбоксерського турніру "Відкритий Ринг"

10 лютого 18:30
Переглядів: 189
кікбоксинг

У неділю, 8 лютого, в приміщенні СК "Джеб" у Чернівцях пройшов турнір з кікбоксінгу "Відкритий Ринг".

Участь у змаганнях прийняло понад 50 спортсменів. Честь клубу СК "Тернопіль-РИНГ" представили одразу 5-ро спортсменів. Цього разу наша команда залучила до виступів спортсменів-новачків, які лише розпочинають свій шлях в кікбоксингу. Тому результат зовсім не поганий, адже усі поєдинки виявились запеклими та видовищними, спортсмени проявили характер та силу волі до перемоги.

Таким чином дві дострокові перемоги у ваговій категорії до 35кг виборов один з лідерів нашої команди Сливінский Максим та став першим серед юнаків 2001 р.н. Переможну ходу свого товариша згодом в прекрасному стилі, у ваговій категорії до 45кг (2001р.н.), продовжив Вербовецький Максим, який чудово побудував бій тактично та не залишив шансів свому опоненту з міста Чернівці!

Велику силу волі та сміливість проявив Воркун Володмир, який лише починає виступати у складі нашої команди. Так 11-річному спортсменові довелося боротися з важчим та на 3 роки старшим суперником. Для нього це був лише другий бій в кар'єрі. Та, на жаль, спортсмен поступився суперникові з Чернівців. Також не пощастило і Демидасю Олегові. У ваговій категоріх до 60 кг він поступився за очками у фінальному поєдинку та став другим . В останній момент до нашої команди приєднався Петеля Іван, який тимчасово проживає в м. Камянець-Подільський. Він у рівному поєдинку в фіналі також поступився за очками і зайняв 2 місце. Але необхідно зазначити, що Іван повернувся до тренувань лише тиждень назад після тривалої паузи.

Готували до змагань спортсменів Антошків В.І. та Стасишин В.Й. Також хочеться висловити подяку батькам, які посприяли фінансово виїзду команди, та доставці спортсменів в м. Чернівці.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: