Тернополяни в п’яте стали переможцями міжнародного турніру з міні-футболу

15 березня 16:00
Переглядів: 178
Міні-футбол

12 – 13 березня 2016 року  у місті Кременеці відбувся 23-й Міжнародний традиційний турнір з міні-футболу серед ветеранів, присвячений пам’яті Заслуженого журналіста України Михайла Баліцького.

 У змаганнях прийняло участь 12 команд, які представляли Республіку Польщу, Закарпатську, Івано- Франківську, Львівську, Хмельницьку, Рівненську, Київську, Черкаську та Тернопільську області.

В результаті цікавих та напружених поєдинків  трійка кращих команд, а саме, ветерани Кременця, Славути та Тернополя  виявляли між собою найсильнішого.

Переможцем турніру стала команда Агропродсервіс – Ветеран з Тернополя, яка впевнено перемогла  кременчан з рахунком 4:0 та команду зі Славути 6:1.

Друге місце у команди Славути, яка на останній хвилині вирвала перемогу у Кременця  5:4.

Третіми стали господарі змагань.

Слід відзначити, що кращим бомбардиром турніру став гравець команди Агропродсервіс – Ветеран Ігор Бадло, який впевнено випередив своїх опонентів.

Виконавчий директор О. Мамус від імені  Тернопільської обласної  Федерації футболу вручив подяку та футбольний м’яч міському голові Кременця Олексію Андрійовичу Ковальчуку за вагомий внесок в розвиток футболу на Тернопільщині, також грамотами ТОФФ були відзначені організатори турніру.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: