Тернополяни візьмуть участь у фіналі Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді

20 вересня 15:30
Переглядів: 114
День фізичної культури і спорту

У Львові стартують фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді. Триватиме захід з 21 до 25 вересня. Участь у турнірі візьме і збірна Тернопільської області. Урочисте відкриття фіналу спартакіади відбудеться 22 вересня о 14 годині на навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України (м. Львів, вул. Клепарівська, 39а).

Загалом, Всеукраїнську спартакіаду серед допризовної молоді з 2003 року проводить Міністерство молоді та спорту України спільно з Центральним управлінням підготовки та повсякденної діяльності військ (сил) Збройних Сил України, Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та громадською організацією «Всеукраїнська федерація військово-спортивних багатоборств»

Основна мета такого заходу - виховання у молодого покоління українців почуття патріотизму, морально-психологічної стійкості, прагнення до занять фізичною культурою і спортом. Все це, зважаючи на складну соціально-економічну ситуацію в країні та потребу української армії у високопрофесійних кадрах, є пріоритетними завданнями державної політики та важливою складовою фізичної підготовки юнаків до подальшого проходження військової служби у Збройних Силах України й інших військових формуваннях.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: