Тернополяни взяли участь у велоперегонах Україно-Польської дружби

07 червня 17:02
Переглядів: 220
велоспорт

З 26 травня до 1 червня в місті Замость, що у Польщі,  відбувались традиційні 58-ті велоперегони Україно-Польської дружби пам’яті Василя Скопенка. Ці міжнародні змагання складались з п’яти етапів загальною довжиною 650 км та проходили на території Польщі. Головним суддею змагань був заслужений працівник фізичної культури і спорту України, начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, суддя Національної категорії Олександр Бірюков. Керівником української делегації виступив заслужений працівник фізичної культури і спорту України, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації Ігор Підгайний.

Загалом, участь у цьогорічних перегонах в Польщі взяли 14 команд, з яких сім було українських та сім – польських. Таким чином, змагалося 62 велосипедисти віком до 23 років. В складі збірної України виступало і два тернопільських спортсмени – студенти Тернопільського Національного економічного університету – майстер спорту України міжнародного класу Віталій Гринів та майстер спорту України Іван Хомів. До речі, тернополянин Віталій Гринів став одним із найактивніших учасників і неодноразово відмічався на проміжних фінішах етапів перегонів, здобуваючи бонусні секунди в загальний залік.

За підсумками, у загальнокомандну перемогу здобула команда "Мостосталь-Пулави" (Польща), збірна команда України посіла друге місце.

За інформацією обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: