Тернополяни змагались за звання "Найсильнішого кікбоксера України"

08 червня 19:35
Переглядів: 211
кікбоксинг

28-29-го травня у Львові, в сучасному спорткомплексі "Україна", пройшов Всеукраїнський турнір "Найсильніший кікбоксер України".

Участь у змаганнях прийняло близько 200 спортсменів з 8 областей України. Честь СК "Тернопіль" та ДЮСШ "Спартак" гідно представили Демидась О. та Максим Вербовецький. Так у ваговій категорії до 60 кг 3-м став Демидась О.(учасники віку 1997-1999р.н). У півфіналі він поступився майбутньому переможцю турніру, спортсмену з м. Львів.

Над вольовим виявився виступ Вербовецьокого М. Він виступав у ваговій категорії до 50кг (вага Максима 46 кг). Також нашому спортсмену довелось виступати з старшими спортсменами на 1 рік, однак такі трудності не завадили Максу показати не по роках зрілі та розумні поєдинки!

Таким чином у розділі фул-контакт він став переможцем турніру, чисто перегравши свого візаві з м. Львів (Спортивний клуб "Вовк"). Принциповим виявився у Вербовецьокго М. і фінал в розділі лоу-кік. Суперники до останнього демонстрували характер та не хотіли віддавати перемогу один одному . На жаль, наш спортсмен трішки поступився, показавши втім один з кращих та найбільш видовищних поєдинків в своїй кар'єрі і проявивши шалену силу волі і характер посів 2ге місце.

Тренуються Спортсмени під керівництвом Антошківа В.І. Вітаємо хлопців та бажаємо їм подальших перемог!!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: