Тернополянин Андрій Андріїшин здобув два "срібла" Дефлімпіади-2015

02 квітня 17:04
Переглядів: 179
Андріїшин

В Ханти-Мансійську (Росія) стартували ХVIII зимові Дефлімпійські Ігри. Учасником цього престижного спортивного форуму є представник Тернопільського регіонального центру"Інваспорт" майстер спорту міжнародного класу з лижних гонок Андрій Андріїшин.

Більше того, на церемонії відкриття Ігор саме Андрій, продовжуючи традицію українських спортсменів-паралімпійців в Сочі-2014, один від команди гордо виніс прапор України, таким чином заявивши від імені усіх дефлімпійців української держави про наше нестримне прагнення миру. 

Вже наступного дня на змаганнях у скіатлоні (10х10 км, чоловіки) тернополянину Андрію Андріїшину — українському прапороносцю, одному з кращих спортсменів національної збірної Дефлімпіади у Солт-Лейк-Сіті-2007, який завоював тоді дві срібні та бронзову медалі — вдалося знову вибороти срібну дефлімпійську нагороду. Причому, наш земляк впевнено лідирував у гонці більшу частину дистанції і лише на шостому колі уступив лідерство росіянину, поступившись у підсумку лише на 16.8 с. Ще один український спортсмен — дебютант цих Ігор Павло Мандзюк здобув у цій гонці бронзову медаль.

Наступним успіхом українських лижників на Дефлімпійських іграх у Ханти-Мансійську стали срібні нагороди, які Андрій Андріїшин разом із Павлом Мандзюком та Володимиром Пишняком завоювали у чоловічій естафеті 3х10 км. Причому, як повідомляє прес-служба Національного Комітету спорту інвалідів України, наша збірна була досить близькою до золота: у першому етапі естафети впевнено лідирував Андрій Андріїшин, обігнавши суперника з Росії, проте, передавши естафету Павлові Мандзюку, лідерство перейшло до росіян. На третьому етапі Володимиру Пишняку практично до фінішу вдалось взяти лідерство у свої руки і лише за декілька метрів до такої жаданої перемоги сильнішому супернику пощастило більше: Володимир відстав на 2,9 с. Таким чином, у команди України — друге місце, а третє з великим відставанням від лідерів вдалось вибороти команді Китаю. Команди Туреччини та Казахстану посіли четверте та п’яте місця відповідно.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: