Тернополянин - четвертий на чемпіонаті Світу з велоспорту

03 березня 17:15
Переглядів: 298
Луцишин

В місті Калі (Колумбія) завершився чемпіонат Світу з велоспорту на треку. У складі збірної команди серед чоловіків змагався і тернопільський велосипедист, майстер спорту України міжнародного класу Роман Луцищин. У перегонах "скетч" Роман зайняв четверте місце, і такий результат став найвищим досягненням українських велосипедистів на цих змаганнях.

Загалом, як розповів тренер спортсмена Володимир Павелко, цьогорічний чемпіонат світу у Колумбії відрізнявся досить високими швидкостями. Так, у "скетчі" середня швидкість становила 54,3 км/год. Як аналізує виступ свого вихованця Володимир Павелко: "Більшу половину гонки Роман проатакував і завершив змагання четвертим, будучи кращим з групи. Однак, якби за активність під час перегонів давали медалі, то за цей показник він однозначно отримав би відзнаку".

Роман Луцишин на чемпіонаті світу-2014 виступив у ще одній дисципліні — груповій гонці на очки, де став чотирнадцятим, здобувши 7 очок. За словами Володимира Павелка, середня швидкість у цій гонці становила близько 53 км/год.

 Роман Луцишин представляє Тернопільське обласне відділення з фізвиховання та спорту Міністерства освіти і науки України, обласну школу вищої спортивної майстерності, ФТС "Динамо" України. Тренують спортсмена Володимир Павелко та Роман Зеньо.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: