Тернополянин Мартин Мерва став чемпіоном Міжнародного турніру олімпійських надій з вільної боротьби

18 вересня 17:04
Переглядів: 294
Мерва

Тернополянин Мартин Мерва став чемпіоном Міжнародного турніру олімпійських надій з вільної боротьби, що проходив у місті Ряшеві (Польща). Про це повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Спортсмен виступав у ваговій категорії до 65 кілограмів серед кадетів. У цій віковій групі у ваговій категорії до 55 кілограмів ще один борець з Тернополя Володимир Рибін завоював срібну нагороду, поступившись у фінальній сутичці Віктору Квіту зі Львова.

 Титул чемпіона здобув також Назарій Григоряк зі Збаража у ваговій категорії до 26 кілограмів серед молодших юнаків. Збаражани Андрій Ткач і Олег Ключка вибороли срібло в категорії «молодші юнаки» у вагових категоріях 38 і 42 кг, відповідно, а ще один їхній земляк Богдан Бацюк здобув бронзову нагороду у ваговій категорії 32 кг.

У міжнародному турнірі в Польщі взяли участь більше ста сильніших борців Польщі, Чехії та західної України — з Тернополя, Збаража, Львова, Хмельницького, Чернівців, Коломиї, Калуша і Соснівки. Тернопільські борці представляли спортивний клуб імені Богдана Сцібайла "ГалТер’S" (керівник Ігор Сцібайло), збаразькі борці — спортивний клуб "Чемпіон" (керівник Петро Король).

Додамо, що, як повідомив Ігор Сцібайло, наших борців запросили на наступний міжнародний турнір в місто Броно у Чехії, і за наявності фінансування, тернопільські спортсмени зможуть відвідати і ці змагання.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: