Тернополянин Михайло Гуменюк – срібний призер чемпіонату України з важкої атлетики серед молоді

19 серпня 16:00
Переглядів: 507
Важка атлетика

У Хмельницькому завершився чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді до 23 років. Змагання проходили у спортивному комплексі «Епіцентр». Срібним призером турніру у ваговій категорії 56 кг став тернополянин Михайло Гуменюк, піднявши штангу 90 кг у ривку і 120 кг у поштовху (сума 210 кг)Спортсмен - майстер спорту України, студент факультету фізвиховання Тернопільського національного педагогічного університету імені В.Гнатюка, вихованець ДЮСШ №1 (тренер Володимир Тернопільський).

Також у молодіжному чемпіонаті країни в Хмельницькому брали участь майстри спорту з Тернопілля Іванна Павлик та Ірина Копитко, які у своїх вагових категоріях посіли четверте та шосте місця, відповідно. Спортсменки представляють обласну ШВСМ, тренери Віктор Симів та Вікторія Шаймарданова.

До речі, Іванна Павлик, Ірина Копитко та Михайло Гуменюк, а також їхні колеги зі Скалата Руслан Вовна і Марія Хлян та тернополянин Валентин Наливайченко візьмуть участь у наступних національних змаганнях з важкої атлетики - чемпіонаті України серед чоловіків та жінок, які пройдуть у Львові з 19 до 24 вересня 2017 року.

А щодо переможців чемпіонату України з важкої атлетики серед молоді до 23 років, то, як повідомляє Міністерство молоді та спорту України, ними стали:

Жінки

Вагова категорія до 69 кг

1. Шумийчук Вікторія (Київ), сума 208 кг (ривок 94 кг + поштовх 114 кг)

2. Шевкопляс Альона (Донецька область), сума 200 кг (94 + 106)

3. Абібок Катерина (Харківська область), сума 188 кг (88 + 100)

Вагова категорія до 75 кг

1. Гусєва Катерина (Херсонська область), сума 176 кг (76 + 100)

2. Наумчук Юлія (Луганська область), сума 114 кг (54 + 60)

3. Тіщенко Юлія (Львівська область), сума 108 кг (49 + 59)

Вагова категорія до 90 кг

1. Олейник Олександра (Волинська область), сума 148 кг (68 + 80)

2. Костюк Вікторія (Івано-Франківська область), сума 106 кг (52 + 54)

Вагова категорія понад 90 кг

1. Лисенко Анастасія (Одеська область), сума 250 кг (110 + 140)

2. Баранова Єлизавета (Запорізька область), сума 240 кг (105 + 135)

3. Білик Діана (Донецька область), сума 151 кг (66 + 85)

Командна першість серед жінок:

1. Донецька область - 524 очка

2. Харківська область - 495,5 очка

3. Львівська область - 277,5 очка

Чоловіки

Вагова категорія до 56 кг

1. Заліпський Павло (Харківська область), сума 235 кг (105 + 130)

2. Гуменюк Михайло (Тернопільська область), сума 210 кг (90 + 120)

3. Лавриненко Олександр (Харківська область), сума 201 кг (91 + 110)

Вагова категорія до 62 кг

1. Махмудов Мурат (Львівська область), сума 227 кг (102 + 125)

2. Галій Володимир (Львівська область), сума 227 кг (100 + 127)

3. Щавінський Володимир (Івано-Франківська область), сума 216 кг (98 + 118)

Вагова категорія до 69 кг

1. Шкурський Олексій (Луганська область), сума 272 кг (122 + 150)

2. Сергєєв Віталій (Луганська область), сума 269 кг (129 + 140)

3. Бломберус Ян (Харківська область), сума 261 кг (123 + 138)

Вагова категорія до 77 кг

1. Смочек Віталій (Рівненська область), сума 300 кг (138 + 162)

2. Кукош Дмитро (Хмельницька область), сума 296 кг (130 + 166)

3. Безик Владислав (Закарпатська область), сума 295 кг (135 + 160)

Вагова категорія до 85 кг

1. Обухов Ігор (Донецька область), сума 330 кг (148 + 182)

2. Куліков Ілля (Донецька область), сума 329 кг (148 + 181)

3. Сердюков Антон (Дніпропетровська область), сума 317 кг (142 + 175)

Вагова категорія до 94 кг

1. Кожакин Руслан (Луганська область), сума 350 кг (160 + 190)

2. Божук Андрій (Хмельницька область), сума 330 кг (152 + 178)

3. Гладиш Олександр (Донецька область), сума 318 кг (145 + 173)

Вагова категорія до 105 кг

1. Бурячек Богдан (Луганська область), сума 382 кг (172 + 210)

2. Казанчин Роберт (Харківська область), сума 345 кг (154 + 191)

3. Шимченко Владислав (Чернігівська область), сума 341 кг (150 + 191)

Вагова категорія понад 105 кг

1. Кубишковський Леонід (Київ), сума 411 кг (186 + 225)

2. Ганзенко Олег (Запорізька область), сума 362 кг (165 + 197)

3. Щур Іван (Харківська область), сума 337 кг (151 + 186)

Командна першість серед чоловіків:

1. Харківська область - 509,5 очка

2. Луганська область - 458,5 очка

3. Донецька область - 384,5 очка

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити