Тернополянин Олег Кривий став чемпіоном престижного турніру серед бодібілдерів у США

18 березня 16:15
Переглядів: 127
Олег Кривий

Перше місце на престижному турнірі «Арнольд Классік» серед бодібілдерів-любителів зайняв тернопільський спортсмен Олег Кривий. Такі змагання нещодавно відбулися в Америці. Чемпіона із визначною перемогою привітав заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Юрій Юрик.

«Ви продемонстрували усьому світу, наскільки українці сильна нація, – зазначив Юрій Юрик, вітаючи земляка. – Для нас зараз важливо здобувати перемогу на всіх без винятку фронтах. Тож дякую вам за вашу наполегливу працю. За те, що популяризуєте наш край та Україну на міжнародному рівні».

Заступник голови ОДА вручив Олегові цінний подарунок. У свою чергу, подякував, за те, що в такий нелегкий для України час представники місцевої влади зацікавлені у розвитку спорту.

«Олег міг здобути перемогу в абсолютному заліку, тобто, стати кращим з кращих, – переконаний директор Департаменту у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту ТОДА Віктор Мацикур. – Виявляється, що до абсолютної перемоги йому забракло лише одного голосу».

До слова, фахівці називають Олега Кривого відкриттям року. Окрім вищевказаної нагороди, тернополянин володіє й іншими престижними титулами: абсолютний чемпіон Європи IFBB 2015 року, чемпіон України 2014 року, переможець Кубка Києва 2015 року, майстер спорту міжнародного класу України, абсолютний чемпіон України 2015 року.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: