Тернополянин Сергій Бойчук виборов "срібло" у веслувальному марафоні

25 липня 10:44
Переглядів: 237
веслування

На Чемпіонаті України з веслувального марафону, який завершився у Вінниці, вихованець Тернопільської обласної школи вищої спортивної майстерності Сергій Бойчук здобув срібну нагороду, а ще один тернополянин Іван Чорній фінішував з четвертим результатом.

Веслувальний марафон серед чоловіків у байдарках-одиночках проводиться на дистанції 32 кілометри. Щоправда, спортсменам доводиться не лише веслувати, а й бігати з човном на плечах. Так, дистанція 32 кілометри поділяється на шість ділянок (кіл) приблизно по 5 кілометрів (стартовий та фінішній відтинки трохи більші). Між кожним колом веслувальник причалює до берега та долає 300 метрів дистанції по берегу з веслом та човном на плечах. Таких перебіжок – 5. Спортсменам під час перебіжок забороняється отримувати допомогу, а також продукти харчування та напої.

Таким чином Сергій Бойчук з результатом 2 години 38 хвилин та 20 секунд поступився миколаївцю Віталію Цуркану майже на 9 хвилин (2 години 29 хвилин 35 секунд) та випередив на 2 хвилини спортсмена з Херсону Дениса Денисюка (2 години 40 хвилин 52 секунди). Треба зазначити, що Віталій Цуркан щойно повернувся з Чемпіонату Європи, який днями завершився у німецькому місті Брандербурзі, де на дистанції 500 метрів став п’ятим.

Щодо виступу на Чемпіонаті України з веслувального марафону тернополянина Івана Чорнія (на фото), то спортсмен показав результат 2 години 45 хвилин 03 секунди і посів четверту сходинку у фінішному протоколі змагань.

Тренує веслувальників Микола Анатолійович Павлов.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: