Тернополянин Владислав Кравчук став лауреатом Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії

10 лютого 10:30
Переглядів: 132
журналіст

Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, Олімпійська чемпіонка з фехтування Ольга Харлан та голова Комісії НОК України «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху» Олег Волков нагородили переможців XV Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська» та IX Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії. Як повідомляє офіційний сайт НОК  України, значимість цих конкурсів щороку набирає ваги, переможці та призери, окрім заслужених нагород та престижу, здобувають і визнання серед своїх колег.

Як завжди, компетентне і професійне журі провело напружену роботу, щоб дійсно найдостойніші отримали високі нагороди в кожній з номінацій. На журналістський конкурс надійшли роботи практично з усіх регіонів України. Найбільш популярними стали такі номінації як: «Найкраща громадсько-політична газета (відділ спорту)», «Найкращі спортивні журналісти» та «Дебют в спортивній журналістиці».  На фотоконкурс було надіслано понад 300 робіт від 60 авторів з 21 регіону України, де переможців визначали у трьох номінаціях: фотографи-професіонали, фотографи-аматори та діти (до 16 років). Уже другий рік поспіль фахівці відзначають фотороботи тернополянина Владислава Кравчука. Цьогоріч наш талановитий земляк посів друге місце у номінації «Фотографи-професіонали».

«Мені дуже приємно, що співпрацю Національного олімпійського комітету із засобами масової інформації сміливо можна вважати ефективною та плідною. Хочу висловити велику вдячність кожному з вас, за те, що ви завжди з нами, за ваш професіоналізм, відданість улюбленій справі, служіння олімпійському руху країни. Безумовно, реалізація усіх наших проектів та досягнення успіхів неможлива без підтримки мас-медіа. Дякуємо вам, що протягом багатьох років в обличчі спортивних журналістів ми маємо постійних та надійних партнерів та робимо одну справу», – зауважив, виступаючи на церемонії нагородження, президент НОК, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка.

Також головний олімпієць країни наголосив на тому, що 2016-й – Олімпійський рік. Через декілька днів норвезький Ліллехаммер прийматиме II зимові Юнацькі Олімпійські ігри, а в серпні – естафету підхопить бразильський Ріо-де-Жанейро.

«Звісно мені, як і кожному вболівальнику хочеться читати та дивитись про успіхи й звершення наших олімпійців, про їх підготовку, чим вони живуть, про що мріють. Нам є ким пишатись і саме на історіях спортивних героїв ми маємо виховувати нашу молодь», - поділився з присутніми Сергій Бубка.

В свою чергу, голова Комісії НОК України «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху» Олег Волков відзначив позитив того, що в регіонах виходять в ефір телевізійні і радіопрограми спортивного спрямування, є цікаві проекти суспільно-політичних газет, які приділяють значну увагу спорту. Чимало робіт на розгляд комісії надійшло в номінації «Дебют в спортивній журналістиці», а це означає появу молодих, перспективних і фахових журналістів.

«Завдяки нашим конкурсам журналісти можуть бачити, що їх робота важлива і значима для нас, а тому з радістю повідомляю, що і у 2016 році конкурсам «Україна олімпійська» та спортивної фотографії бути. Вітаю усіх переможців обох конкурсів і запрошую до подальшої співпраці», - наголосив Олег Волков.

Переможці та лауреати конкурсів отримали з рук Сергія Бубки, Ольги Харлан та Олега Волкова цінні подарунки і відзнаки.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: