"Тернове поле" знову приймало борців

22 жовтня 12:00
Переглядів: 186
Вільна боротьба

З 17 по 19 жовтня у Тернополі тривав XVIII Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед чоловіків “Тернове поле”.

Його організатори – Асоціація спортивної боротьби України, Тернопільська обласна федерація вільної боротьби, Тернопільське відділення НОК України, управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської обласної державної адміністрації, управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради.

Участь у турнірі, за словами головного судді змагань, судді міжнародної категорії Віталія Назарчука, взяли 80 спортсменів віком від 17 років і старші  з Києва, Сум, Івано-Франківська, Коломиї, Чернівців,  Хмельницького, Харкова, Одеси, Ізмаїла, Полтави, Тернополя. Змагання відбувалися у 8  вагових категоріях:  57 кг, 61кг, 65кг, 70кг, 74кг, 86кг, 97кг, 125 кг.

Офіційне відкриття XVIII Всеукраїнського турніру з вільної боротьби серед чоловіків “Тернове поле” відбулося 18 жовтня у Тернопільському національному педагогічному університеті ім. В. Гнатюка.

Учасників турніру від імені голови Тернопільської обласної державної адміністрації Олега Сиротюка привітав заступник голови ОДА, віце-президент Тернопільської обласної федерації вільної боротьби Леонід Бицюра. Він щиро подякував тренерам та суддям турніру за те, що “виховують справжніх українців: мужніх, сміливих, витривалих, рішучих”.

Також Леонід Бицюра вручив директору обласної дитячо-юнацької спортивної школи “Спартак” Сергію Цимбалу подячну грамоту за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту Тернопільщини і з нагоди 60-річчя.

За результатами змагань, у ваговій категорій 57 кг перемогу здобув Валерій Рибін з Тернополя, 61 кг — Віктор Городницький з Тернополя, 65 кг — Степан Реджіпов з Одеси, 70 кг — Георгій Златов з Ізмаїла, 74 кг — Вадим Скрипник з Чернівців, 86 кг — Дан Статник з Чернівців, 97 кг — Станіслав Левинок із Сум, 125 кг — Олег Мацелко зі Львова. Повністю результати найближчим часом з'являться на офіційному сайті Асоціації спортивної боротьби.

Окрім медаль переможці отримали звання майстер спорту.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: