Тетяна Петрова: "Дуже приємно бути першою українкою в могулі на Олімпійських іграх"

13 лютого 07:26
Переглядів: 272
Петрова Тетяна

Українка Тетяна Петрова, яка завершила виступи на Олімпійських іграх-2018 на 30-му місці, поділилася емоціями після першої в житті Олімпіади.

«Ось і закінчились для мене Олімпійські ігри. Знаєте, для мене це як подарунок долі, а можливо – це результат важкоі роботи! Мені було дуже приємно бути першою українкою в могулі на Олімпійських іграх, ці відчуття назавжди залишиться в моій пам’яті!», – написала спортсменка на своїй сторінці в Facebook.

«Хочу подякути всім за підтримку, для мене це дуже важливо! Особливо дякую своїм батькам за те, що вони подарувили мені життя, за те, що вони вірять в мене і підтримують. Дякую своєму чоловіку, який вірно чекає та вболіває».

«Величезне «дякую» хочу сказати і своєму тренеру Сергію Чмелю. Він найбільше повірив в мене, бо я сама ніколи в себе не вірила. Мій тренер вміє швидко змінити ставлення до себе і до тренувань. Мені дуже шкода, що Сергій сам не зміг потрапити на Олімпійські ігри як спортсмен, але він зробив більше, втілив свою мрію у своєму ж спортсменові».

«Дякую Юлїі Фоміних (державний тренер штатної команди національної збірної України з фрістайлу, - прим.), яка повірила в український могул і в мене! Дякую і курорту Буковель, який підтримував мене з перших днів на лижах, за те, що нам надають схил та можливість тренуватися», – підсумувала українська спортсменка.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: