Тетяна Петрова - переможниця міжнародного турніру з могулу!

17 лютого 15:52
Переглядів: 190
петрова

Минулого тижня відбувся Відкритий міжнародний чемпіонат Словенії в дисципліні могул. Для представників України змагання завершились успішно.

1-ше місце завоювала Тетяна Петрова вихованка лижної школи «Буковель» з Івано-Франківська, 2-місце виборола Оксана Щербанюк спортсменка ДЮСШ «Екстрім-Спартак» з Тернополя, а на З-ій сходинці – Клаудія Грассі з Швейцарії.

Всього в змаганнях взяло участь близько 50-ти спортсменів віком від 14 років і старше з Словенії, Австрії, Італії, Швейцарії, Нідерландів, України та Німеччини.

«В день змагань були не дуже добрі погодні умови. Пориви вітру подекуди сягали 30-40 кілометрів на годину, проте це не завадило Тетяні впевнено виконати свою програму і за результатами однієї спроби стати першою, до того ж зі значним відривом від суперниці у 4 бали. Тетяна Петрова є діючою чемпіонкою України в дисципліні могул та дійсно з кожним роком підвищує свій професійний рівень», – розповів тренер спортсменки, інструктор BukovelSkiSchool Сергій Чміль.

Дівчина вже більше шести років тренується на базі туристичного комплексу «Буковель» та націлена на олімпійське золото, адже перемога на турнірі додала залікових балів спортсменці, які дають їй можливість взяти участь у Кубку України та, відповідно, поборотись за олімпійську ліцензію.

«Буковель – це унікальна тренувальна база для українських спортсменів. Для них створено могульну трасу, сноу-парк, де вони абсолютно безкоштовно тренуються. Окрім того, ми допомагаємо і фінансово під час виїздів на змагання чи збори, адже розуміємо, що важливо, аби спортивний рух розвивався активно і якомога більше молоді і дітей займалося спортом», – наголосив директор ТК «Буковель», депутат Івано-Франківської обласної ради Олександр Шевченко.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: